Cantinho Da Quinta 2 Quartos
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Cantinho Da Quinta 2 Quartos 70 μ² προσφέρει καλή διαμονή στην πόλη Barra Velha (Santa Catarina). Αυτή η βίλα με 1 υπνοδωμάτια έχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και 1 υπνοδωμάτια.
Το κατάλυμα απέχει 3 χλμ. από Praça Celso Ramos και περίπου 4 χλμ. από Πολυκατάστημα Parada Havan. Το κατάλυμα είναι σε απόσταση 4 χλμ. από το κέντρο της πόλης Barra Velha (Santa Catarina). Estatua da Liberdade βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Η Cantinho Da Quinta 2 Quartos προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι, ίντερνετ υψηλής ταχύτητας και χώρο καθιστικού.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ministro Victor Konder42 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Cantinho Da Quinta 2 Quartos έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Cantinho Da Quinta 2 Quartos μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Cantinho Da Quinta 2 Quartos;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα Cantinho Da Quinta 2 Quartos αποτελεί 45$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Cantinho Da Quinta 2 Quartos;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Cantinho Da Quinta 2 Quartos με το κατοικίδιο ζώο σας.